L’OREAL ABSOLUT REPAIR SHAMPOO 300ml

950 ден

Шампон за обновување на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обновување на многу оштетена коса.
Шампон збогатен  со Lipidium, што совршено ја обновува, хидрира, заштитува, измазнува  и го враќа сјајот на вашата коса.