L’OREAL BLONDIFIER CONDITIONER 200ml

1,200 ден

Измазнувачки кондиционер за нега на коса со блонд нијанси.

Категорија: , таг

Опис

Измазнувачки кондиционер за нега на коса со блонд нијанси.
Систем за освежување и осветлување на руса коса.
Професионална формула збогатена со полифеноли присутни во екстрактот од Açai.
Овој лесен кондиционер помага да се подобри мултименталното зрачење на русата коса и ја остава мека, сјајна и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 2-3 минути да делува потоа темелно се плакне.