SERIE EXPERT BLONDIFIER COOL SHAMPOO 300 ML

1,250 ден

Неутрализирачки шампон за ладни блонд нијанси.Оживејте ја вашата кул руса коса со Blondifer Cool Shampoo, збогатена со полифеноли присутни во екстрактот од Açai и пурпурни пигменти. Свилениот  шампон нежно го чисти влакното на косата и ги неутрализира несаканите жолти тонови за ладно русокосен ефект.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Неутрализирачки шампон за ладни блонд нијанси.