L’OREAL CURL CONTOUR MASK 250ml

1,100 ден

Хранлива маска за дефинирање на локни, збогатена со глицерин.

Категорија: , таг

Опис

Хранлива маска за дефиниција на локни.
Формула збогатена со глицерин. Идеална за тенка, средно тенка и стресна  структура на косата . Ја навлажнува косата оставајќи ја мека и лесна во стилот.
Може да го нанесете и на сува коса за да ја нахрани дехидрираната коса.