870.00 ден

На залиха

Шампон за виткана коса 300мл

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за виткана коса.
Професионална формула збогатена со глицерин, ја храни и хидрира косата.
Ги дефинира локните и им дава природен изглед.