L’OREAL CURL CONTOUR SHAMPOO 300ML

870 ден

Шампон за виткана коса 300мл

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Шампон за виткана коса.
Професионална формула збогатена со глицерин, ја храни и хидрира косата.
Ги дефинира локните и им дава природен изглед.