L’OREAL INFORCER MASK 250ml

1,500 ден

Маска за зајакнување на кршливите влакна на косата.

Категорија: , таг

Опис

Маска за зајакнување на косата, против кршење на влакното.
Професионална формула за зајакнување на косата збогатена со витамин Б6 и биотин за моментално намалување на кршливоста на влакното.
Со континуирано користење косата станува појака и поотпорна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.