L’OREAL INFORCER SHAMPOO 300ml

950 ден

Шампон за зајакнување на косата, против кршење на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за зајакнување на косата, против кршење.
Професионална формула за зајакнување на косата збогатена со витамин Б6 и биотин за моментално намалување на кршливоста на влакното.
Со континуирано користење косата станува појака и поотпорна.