870.00 ден

На залиха

Шампон за нормална до масна коса кој го намалува првутот уште при првото миење.

Категории: ,

Опис

Шампон за нормална до масна коса кој го намалува првутот уште при првото миење.
Го регулира првутот со помош на цинк пиритонот и го смирува чешањето на скалпот. Лимонска киселина и дава на вашата коса сјај и го чисти скалпот.