L’OREAL LISS INLIMITED PRIMROSE OIL 125ml

1,450 ден

Масло за нескротлива коса со масло од жолто ноќниче.

Категорија: , таг

Опис

Масло за измазнување на нескротлива коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс,масло од ореви и масло од жолто ноќниче за дополнителен сјај и лесно обликување.
Се нанесува на мокра или сува коса. Не се плакне