L’OREAL LISS UNLIMITED CONDITIONER 200ml

980 ден

Кондиционер за измазнување на нескротлива коса со про-кератински комплекс.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за измазнување на нескротлива коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс, масло од орев и Evening Primrose масло за да и обезбеди брилијантен сјај и мазност на косата.
Ја храни и измазнува вашата нескротлива коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.