1,100.00 ден

На залиха

Двоен СОС серум за недисциплинирана коса со про-кератински комплекс.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

СОС двоен серум за недисциплинирана коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс, масло од ореви и Evening Primrose масло за да и обезбеди сјај и мазност на косата.
Двојниот серум работи за да и даде на косата елегантен и омекнат финиш, додека ја блокира влажноста на косата.
Се нанесува на мокра или сува коса. Не се плакне.