L’OREAL LISS UNLIMITED SHAMPOO 300ml

1,250 ден

Шампон за измазнување на нескротлива коса со про-кератински коплекс.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за измазнување на нескротлива коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс, масло од орев и Evening Primrose масло за да и обезбеди брилијантен сјај и мазност на косата.
Ја чисти, храни и измазнува вашата нескротлива коса.