L’OREAL LISS UNLIMITED SMOOTHING CREAM 150ml

990 ден

Крема за измазнување и термална заштита на нескротлива коса со про-кератински комплекс.

Категорија: , таг

Опис

Крема за измазнување на нескротлива коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс,масло од ореви и Evening Primrose масло за да и обезбеди брилијантен сјај и мазност на косата.
Овој професионален заштитник за време на сушењето и стилизирањето го храни оштетеното влакно и штити од топлина до 230°C  за да спречи понатамошно оштетување и истовремено и обезбедува неверојатен сјај и мекост на вашата коса.
Се нанесува на мокра и просушена коса со пешкир. Не се плакне.