MYTHIC OIL MASK FOR THICK HAIR 200 ML

2,100 ден

Ултра хранлива маска за долга и густа коса, збогатена со Argan Oil i Myrrh Extract.Маска за долга и густа коса, ги остава влакната негувани, дисциплинирани и со прекрасен сјај.Маската е концентрирана со арганово масло збогатено со витамин Е, познато по своите квалитети на длабока исхрана на влакното, оставајќи ја косата мека и сјајна, додека екстрактот од миро, популарен по своите поправни својства, ја обновува и поправа вашата оштетена и недисциплинирана коса.
Се нанесува на измиена коса, се остава да делува 2-3 минути и потоа се плакне.

Категорија: , таг

Опис

Ултра хранлива маска збогатена со Argan Oil i Myrrh Extract.