L’OREAL NUTRIFIER CONDITIONER 150ml

1,250 ден

Кондиционер за нега на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нега на сува и оштетена коса.
Формула со лесна текстура, збогатена со глицерол и кокосово масло. Без силикони.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути потоа темелно се плакне.