L’OREAL PRO LONGER SHAMPOO 300ml

1,250 ден

Шампон за долга коса со тенки и кршливи врвови.

Категорија: , таг

Опис

Вратете ја вистинската должина на косата со L’Oréal Professionnel Serié Expert Pro Long Shampoo.
Идеален шампон за оние со долга коса, но со тенки краеви
Овој шампон работи да ги задебели и волумизира Вашите врвови.
Напојува со мешавина на аминокиселини , формулата го зајакнува секое влакно на косата, започнувајќи однадвор пред да се снајде до јадрото на фоликулот. Оваа патентирана технологија се обидува да ја обнови должината, откривајќи подолги и посилни врвови. Работејќи за намалување на кршливоста а врвовите, оваа иновативна технологија видливо го подобрува изгледот на косата, враќајќи го сјајот и волуменот.