L’Oréal Professionnel Série Expert Nutrifier Shampoo 300ml

870 ден

Шампон за сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за нега на сува и оштетена коса.
Формулата со глицерол ја чисти, негува и хидрира косата, со што ја остава мека, сјана, здрава и негувана.