SERIE EXPERT PRO LONGER ENDS-FILLING TREATMENT 15 ML

450 ден

Третман во  ампула за обнова  на косата по должина и ги исполнува краевите.

Една доза концентрирана ампула за совршена долга коса.

Serie Expert Pro Longer ја нуди првата професионална колекција за нега на коса која ја обновува должината и ги исполнува краевите. Serie Expert Pro Longer Концентратот е лек за долга коса со тенки краеви. Богат со висока концентрација на патентираната молекула ФИЛЕР-А100, овој професионален состав инстантно дава сила и цврстина на косата.

Начин на употреба: ампулата се нанесува на претходно измиена коса по целата должина ,а особено на врвовите. Треба да одстои 10 мин па се плакне.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Третман во  ампула за обнова  на косата по должина и ги исполнува краевите.