870.00 ден

На залиха

Шампон за нормална и мрсна коса.

Категории: ,

Опис

Шампон за чистење на нормална до масна коса.
Формулата помага да се исчистат сите нечистотии од скалпот, и да се врати природниот сјај и виталност на косата.
Збогатен со:
Цитрамин и
Витамин Е.