870.00 ден

На залиха

Шампон кој уште со првата употреба го смирува осетливиот скалп.

Категории: ,

Опис

Шампон кој уште со првата употреба го смирува осетливиот скалп.
Збогатен е со деривати од сорбитол, хидратантни состојки и витамини ПП.
Скалпот е подобро заштитен, косата е нежна и сјајна. Нежна формула за чистење.