L’oreal Serioxyl Clarifying And Densifying Shampoo 250ml

1,200 ден

Шампон кој спречува опаѓање на косата, и воедно и дава поголем волумен.

Категорија: , таг

Опис

Со L’Oréal Pro – Serioxyl шампонот густината на косата
може да се зголеми и до +1700 влакна.
Serioxyl шампонот го спречува опаѓањето на косата, а воедно и ја згуснува, го полни влакното, при што има функција на антиоксидант, го заштитува скалпот, со што косата добива волумен.