SOURCE ESSENTIELLE DAILY SHAMPOO 300 ML

1,300 ден

Шампон на природна база, со 80% природни состојки, погоден за секојдневно нежно чистење на скалпот и косата.Нежно го чисти и прочистува скалпот за да ги елиминира нечистотиите и вишокот на маснотии.
Збогатен со ливчиња од акација и алое вера и 80% од состојките од кои е изработен се со природно потекло.
Тој е совршен секојдневен шампон за подобрување на структурата на влакното и сјајноста, без да ја натежнува косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон на природна база за секојдневена употреба за нормална до тенка коса.