SOURCE ESSENTIELLE NOURISHING MASK 300 ML

1,900 ден

Третман во маска со масло од сусам и 99% природни состојки, за нега и потхранување на сува коса.Збогатена е со масло од сусам, кое служи да ги измазни врвовите, а косата да ја остави посилна, посјајна и потхранета од корен до врв. Секојдневен третман во маска за нега на сува коса, која обезбедува контрола и сјај на косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне. Ја храни косата и ја остава мека, еластична и сјајна.

Категорија: , таг

Опис

Третман во маска од 99% состојки на природна база, за нега и потхранување на сувата коса.