SOURCE ESSENTIELLE NOURISHING SHAMPOO 300 ML

1,300 ден

Шампон на природна база, со 96% природни состојки, погоден за потхранување на сува коса!

Нежно го чисти и прочистува скалпот за да ги елиминира нечистотиите и вишокот на маснотии на скалпот а на косата и ја надоместува изгубената влажност и сјај, а воедно и ги обезбедува потребните хранливи состојки.

Направен е на база на 96% природни состојки, и збогатен со цвеќиња од јасмин и масло од сусам, шампонот претставува секојдневен природен третман за нега на сувата коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон на природна база, погоден за потхранување на сува коса.