L’OREAL VITAMINO COLOR CONDITIONER 200ml

1,200 ден

Кондиционер за нега и заштита на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нега и заштита на фарбана коса.
Нова формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Нега со двојно дејство – Одржување на бојата и нагласување на рефлексот на фарбата.
Ја заштитува и одржува бојата на фарбаната коса и истовремено ја прави косата лесна за чешлање, посјајна и помека.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.