L’OREAL VITAMINO COLOR MASK 250ml

1,500 ден

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.
Формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Маска која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.
Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.