L’OREAL VITAMINO COLOR SHAMPOO 300ml

950 ден

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.
Нова формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Нега со двојно дејство – Одржување на бојата и нагласување на рефлексот на фарбата.
Формула која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.