1,580.00 ден

На залиха

Гел- маска со антигравитациски ефект за тенка коса без волумен.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Гел- маска со антигравитациски ефект за тенка коса без волумен.
Комбинација од салицилна киселина и хидралит познат по своите благи хидратантни својства. Маска која ја храни и обновува косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.