700.00 ден

На залиха

Love me curl – флуид за кадрици 200мл

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Флуид за кадрици – идеален за дефинирање на локни и нивно одвојување
Начин на употреба: се нанесува на влажна коса и се суши со дифузер.