LUXE OIL KERATIN PROTECT SHAMPOO (200ml)

960 ден

Луксозно ја чисти косата и и обезбедува добро балансирана нега.

Категорија: таг

Опис

Луксузен шампон кој ја чисти косата и и обезбедува добро балансирана нега.
Збогатен со:
-Масло од арган
-Масло од бадем
-Масло од јојоба