LUXE OIL KERATIN RESTORE MASK (150ml)

1,440 ден

Луксузна маска за реконструкција на влакната на косата.

Категорија: таг

Опис

Луксузна маска која ги реконструира влакната на косата со подобрување на својата текстура.
Ја остава косата мека и добро негувана.
Збогатена со:
-Масло од арган
-Масло од бадем
-Масло од јојоба.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.