LUXE OIL RECONSTRUCTIVE OIL ELIXIR (100ml)

1,950 ден

Луксозно масло за коса, кое ја измазнува косата, и спречува стареење.

Категорија: таг

Опис

Луксозно масло за коса, кое ја измазнува косата, и спречува стареење.
Збогатено со
-Масло од арган
-Масло од бадем
-Масло од јојоба.
И дава на косата совршена подлога за лесно и рамномерно потстриживање, Ја подобрува текстурата на косата, совршено за луксузен финиш за коса полна со здрав сјај.