Macadamia Star Nourishing Mask 1000ml

1,120 ден

Хранлива маска на база на макадамија и колаген.

Категорија: , таг

Опис

Идеална маска за третирана и безживотна коса, ја расплеткува и омекнува со посебен антифриз ефект. Интензивно ја потхранува давајќи и неверојатна мекост и сјај.На база на макадамија и колаген. Се употребува на мокра коса на краевите и по должината и се плакне по три до пет минути.