Macadamia Star Shampoo 1000ml

1,120 ден

Хранлив третман со макадамија и колаген за третирана коса

Категорија: , таг

Опис

Хранлив третман со макадамија и колаген

Посебно соодветен за третирана и безживотна коса. Има омекнувачко и потхранувачко дејство, правејќи ја косата здрава, витална и блескава. Ефективно ја чисти косата давајќи и чудесен тон, мекост и сјај. Ја заштитува бојадисаната коса од избледување на бојата.