690.00 ден

На залиха

Хранлив третман со макадамија и колаген за третирана коса

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Хранлив третман со макадамија и колаген

Посебно соодветен за третирана и безживотна коса. Има омекнувачко и потхранувачко дејство, правејќи ја косата здрава, витална и блескава. Ефективно ја чисти косата давајќи и чудесен тон, мекост и сјај. Ја заштитува бојадисаната коса од избледување на бојата.