890.00 ден

На залиха

Лосион кој ги зајакнува локните.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Лосион кој го зајакнува телото,разиграноста и сјајот на кадриците додека ја храни со лесна влага за дефиниција.
Остава допирливи, сјајни дефинирани кадрици.
Се нанесува на дланките, а потоа рамномерно на влажна и просушена коса со пешкир. Не се плакне.