580.00 ден

На залиха

Шампон за виткана коса.

Категории: ,

Опис

MATRIX шампонот за виткана коса, е збогатен со:
масло од семе од јојоба и пченичен протеин.
Ја навлажнува, храни и и дава сила на косата.
Не дозволува електризирање на косата, ги остава кадриците дефинирани и разиграни.