MATRIX HIGH AMPLIFY SHAMPOO 300ml

760,00 ден

Шампон за зголемување на волуменот на косата до 35%.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за засилување на густината, јачината и волуменот на косата.
Формула без силикони, со протеини помага во јакнеењето на структурата на тенка и опуштена коса. Го зголемува волуменот на косата до 35%.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MATRIX HIGH AMPLIFY SHAMPOO 300ml
760,00 ден