MATRIX HIGH AMPLIFY WONDER BOOST 250ml

990,00 ден

Висок засилувач за волумен на косата, кој има насочен апликатор за екстремно подигање на коренот и целосен волуменски ефект.

Достапност: На залиха
Опис

Висок засилувач за волумен на косата, кој има насочен апликатор за екстремно подигање на коренот и целосен волуменски ефект.
Гради лесни тела со флексибилен држач, совршен за тенка и слаба коса, без силикони, со протеини кои го зголемуваат волуменот до 35%.
Пружа волумен без натежнување на косата и флексибилно зацврстување.
Се прска на сува или влажна коса, директно во скалпот и по целата должина, се става да се исуши природно. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MATRIX HIGH AMPLIFY WONDER BOOST 250ml
990,00 ден