MATRIX MEGA SLEEK CONDITIONER 300ml

760 ден

Кондиционер за измазнување на бунтовна и непослушна коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер  за измазнување на косата, збогатен со шеа путер помага во контролирање на бунтовната, непослушна коса и управува со фриз ефектот.
Ја остава косата мазна и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.