MATRIX MEGA SLEEK SHAMPOO 300ml

760,00 ден

Шампон за измазнување на бунтовна и непослушна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за измазнување на косата, збогатен со шеа путер помага во контролирање на бунтовната, непослушна коса и управува со фриз ефектот.
Ја остава косата мазна и сјајна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MATRIX MEGA SLEEK SHAMPOO 300ml
760,00 ден