MATRIX MOISTURE ME RICH CONDITIONER 300ml

760 ден

Лесен кондиционер за хидратација на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Лесен кондиционер кој и помага на косата да се хидрира, оставајќи ја мека, надополнета и сјајна. Збогатен со глицетин, кондиционерот обезбедува долготрајна хидратација и нега на косата, оставајќи ја мека, сјајна и за 4 пати повеќе навлажнета коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.