MATRIX SO LONG DAMAGE BREAK FIX 200ml

990,00 ден

Еликсир кој ја обновува оштетената и кршлива коса.

Достапност: На залиха
Опис

Еликсирот врши реконструкција на оштетеното влакното, и ја остава косата целосно силна и со помалку кршење. Веднаш ги обновува ршливите, долги влакна и ги полни со здрав сјај.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и се стилизира како и обично. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MATRIX SO LONG DAMAGE BREAK FIX 200ml
990,00 ден