MATRIX THE RE-BOND CONDITIONER 300ml

620 ден

Кондиционер кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани. Ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја силна, ревитализирана и мазна. Формулиран со лимонска киселина ја остава косата подготвена за длабока обнова.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.