MATRIX THE RE-BOND PRE-CONDITIONER 200ml

760 ден

Балзам кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Балзам кој ја поправа косата по оштетување од хемиски третмани. Ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја силна, ревитализирана и мазна. Формулиран со лимонска киселина ја остава косата подготвена за длабока обнова.
Се нанесува еднаш неделно, на предходно измиена коса со The Re-Bond шампонот и просушена со пешкир, се остава да делува 5 минути и не се плакне.