MIRACLE COLOR CONDITIONER 300ml

750 ден

Кондиционер за максимална заштита на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Навлажнува и негува ефективно, дава неверојатна мекост, свиленкаст изглед и сјај. Бојата е сјајна и светла подолго време.
Обезбедува максимална заштита на косата и бојата благодарение на соларниот филтер.
Се нанесува на влажна коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.