MIRACLE COLOR DAILY CARE SHAMPOO 250ml

830 ден

Екстра нежен шампон за секојдневна употреба со кој се добива благо кондиционирачко дејство.

Категорија: , таг

Опис

Екстра нежна формула со која се добива благо кондиционирачко дејство. Дава правила форма на влакното, дава сјај и еластичност на третираната коса.
Содржи активно состојки како што се:
Органски екстракт од гоџи бобинки, Розово масло од Дамаск и Екстракт од галична роза.