MIRACLE COLOR PROTECTOR 150ml

880 ден

Колор фиксатор кој го продолжува интензитетот на козметичката боја.

Категорија: , таг

Опис

Го продолжува интензитетот на козметичката боја.
Ја остава косата сјајна и хидрирана.
Содржи активни состојки како што се:
Органски екстракт од гоџи бобинки, Органско масло од арган и Хијалуронска киселина.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, рамномерно на целата коса.
Не се плакне.