MIRACLE COLOR SHAMPOO 950ml

1,220 ден

Шампон со екстракт од гоџи бобинки за продолжување на интензитетот на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Екстрактот од органски Goji Berry помага во забавување на оксидацијата и го продолжува интензитетот на бојата. Органското масло од арган ја прави косата помека и сјајна. Ја навлажнува и ја храни, оставајќи ја косата лесна за чешлање.