MIRACLE REPAIR CONDITIONING CREAM 1000ml

2,050 ден

Крем кондиционер за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Неговата богата текстура длабоко ја храни и ги зајакнува влакната на косата. Иновативната мешавина на амино киселини и кератин има ресторативно дејство, давајќи и тело на косата и олеснување на чешлањето.
Се нанесува на мокра коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.